Sprawne wakacje 2 z ParkoSzansą

Stowarzyszenie na rzecz lokalnej społeczności "ParkoSzansa" ogłasza drugą edycję półkolonii dla dorosłych osób niepełnosprawnych pod nazwą "Sprawne wakacje 2". Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-12 lipca 2024 r. i ma na celu zapewnienie osobom z różnymi rodzajami niepełnosprawności możliwość aktywnego spędzenia czasu w okresie wakacyjnym.

Podczas półkolonii uczestnicy będą mieli okazję brać udział w różnorodnych zajęciach, wycieczkach i warsztatach, które będą dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i możliwości. Program został starannie przygotowany w taki sposób, aby zapewnić wszystkim uczestnikom niezapomniane wakacyjne doświadczenia.

"Sprawne wakacje 2" to doskonała okazja dla osób niepełnosprawnych do integracji, zdobywania nowych umiejętności oraz czerpania radości z aktywnego spędzania czasu w gronie osób o podobnych doświadczeniach. Stowarzyszenie "ParkoSzansa" zapewnia profesjonalną opiekę oraz wsparcie doświadczonych specjalistów, co pozwoli uczestnikom bezpiecznie i komfortowo uczestniczyć w wszystkich zaplanowanych aktywnościach.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby niepełnosprawne do udziału w półkolonii "Sprawne wakacje 2" i zapewniamy, że każdy uczestnik będzie mógł przeżyć niezapomniane wakacyjne przygody oraz poznać nowych przyjaciół. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów oraz programu dostępne są na stronie Fb Stowarzyszenia "ParkoSzansa".

Zdjęcia